[Ігри] Escape from Doom - справжнє виживання в небезпечному Єгипті


Категорія: 

Гра Escape from Doom - раннер від першої особи, дії якого відбуваються в далекому 1920 році в безкрайніх пустелях Єгипту, повних небезпечних таємниць і скарбів древніх цивілізацій, захованих у підземеллях і гробницях.

 

Розробники з Trigger Happy LLC запозичили ідею ігрового процесу у гри Into the dead. Нам знову потрібно бігти по заданому напрямку, уникаючи і відстрілюючи небезпечних мумій, бажаючих вашої загибелі. По дорозі вам зустрінуться безліч бонусів, за які ви зможете придбати нову зброю, поліпшення і багато іншого.

У Escape from Doom присутні кілька різних локацій, що змінюються у міру проходження гри. За виконання заданих цілей, наприклад вбити сто мумій чи пробігти три кілометри, гравці отримають валюти і кристали.

 

Escape from Doom не приносить в жанр раннер нічого нового, а лише покращує і розширює концепцію нескінченного бігу від першої особи. Також варто відзначити, що на відміну від Into the dead, дана гра коштує $1,99.

Завантажити Escape from Doom для iPhone, iPad

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.