Топ-10 прикладів сповільненої зйомки з iPhone 5S


Категорія: 

Новий флагманський телефон iPhone 5S, ледь з'явившись у продажу, викликав в мережі хвилю нових фотографій і відеороликів, зроблених власниками «яблучних» пристроїв. Завдяки унікальним можливостям апарату його власники можуть долучитися до світу мистецтва і створити за допомогою телефону власний шедевр.

Роздільна здатність камери iPhone 5S - ті ж 8 мегапікселів, але фотографії виходять краще, завдяки тому, що матриця iPhone 5S стала більше на 15%, а оптика отримала апертуру F2.2. Також компанії Apple поліпшила спалах смартфона. Те, що компанія називає «вірний тон» - два світлодіоди з різними кольорами. Вони працюють з різною інтенсивністю, щоб пристосуватися до освітленості приміщення. LED-діоди можуть відображати до 1 000 різних колірних комбінацій.

 

Поліпшена камера iPhone 5S також дозволяє знімати уповільнене відео уповільнений рух зі швидкістю 120 кадрів в секунду. При звичайному відтворенні виходить ефект сповільненої зйомки. Причому після запису можна вибрати момент в ролику, який буде відтворюватися в режимі «Slow Motion». Дозвіл таких кліпів обмежено 720p (1280 × 720 пікселів).

 

Пропонуємо десятку найбільш вражаючих роликів, що демонструють можливості камери iPhone 5S:

 

 

 

 

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.