P0sixninja відкрив портал OpenJailbreak


Категорія: 

На минулих вихідних у Нью-Йорку пройшла конференція WWJC, на якій відомих хакер Джошуа Хілл (P0sixninja) офіційно представив репозиторій опен-сорсних компонентів джейлбрейка під назвою OpenJailbreak.

На конференції хакер розповів про те, навіщо він вирішив відкрити репозиторій. У першу чергу OpenJailbreak орієнтований на розробників, які займаються зломом i-пристроїв або пишуть програми розширюють функціонал смартфонів і планшетів від компанії Apple.

За словами автора, на сайті OpenJailbreak.org він зібрав всі свої напрацювання, більшість з яких вже були використані в інших проектах, в результаті чого вони стали занадто фрагментовані.

Однак P0sixninja впевнений в тому, що новий репозиторій допоможе іншим розробникам випускати патчі і розширювати функціонал вже існуючих продуктів. Зараз на сайті можна знайти різні бібліотеки для програмістів, що дозволяють керувати файлами IPSW, форматами HFD і образами DMG.

Також хакер сподівається на те, що OpenJailbreak допоможе прискорити процес виходу джейлбрейка iOS 7.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.