Нове досягнення iTunes. Кількість передплатників на подкасти досягло 1 мільярда


Категорія: 

Магазин iTunes святкує чергове знакове досягнення. Компанія Apple оголосила про те, що на днях відмітка передплатників на подкасти досягла показника в 1 мільярд. До цієї події компанія приурочила створення окремого розділу подкастів The Classics.

Вперше подібний клас контенту з'явився ще в 2004 році, і Apple зіграла свою роль у його створенні. Саме слово утворилося завдяки злиттю iPod і broadcast. Самі подкасти аналогічні аудіоблогам, випускаються у форматі аудіозаписів в стилі радіомовлення. У більшості своїй вони мають певну тематику і виходять з деякою періодичністю.

У магазині iTunes на даний момент представлено понад 250 тисяч всіляких подкастів на більш ніж ста мовами. Найбільш знакові подкасти компанія Apple об'єднала в окремій категорії The Classics, куди увійшли такі передачі як This American Life, TEDTalks, 60 Minutes та інші.

Найбільшою популярністю подкасти користуються саме за кордоном, в нашій країні цей вже не новий формат лише набирає популярність. Зручність його складно заперечувати - користувачі можуть легко завантажити вибрані передачі на свій мобільний пристрій і слухати їх по дорозі на роботу, або в хвилини відпочинку.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.