Apple випустила OS X 10.9 Mavericks DP 4


Категорія: 

Враховуючи проблеми з Apple Developer Center (це ви могли помітити кілька днів тому), закритого через загрозу безпеки даних, багато ЗМІ припускали, що реліз нових бета-версій iOS 7 і OS X 10.9 Mavericks буде відкладений на деякий час. Однак Apple все ж виклала четверту бету своєї настільної операційної системи.

Завантажити її зареєстровані розробники можуть тільки одним-єдиним способом - з Mac App Store за допомогою функції «Оновлення ПЗ". Це й зрозуміло, адже сайт для розробників закрито.

Офіційних повідомлень про нововведення в OS X 10.9 DP 4 немає, але користувачі, які встигли випробувати новинку, повідомляють про значне прискорення роботи браузера Safari (який і до цього повільним назвати було складно), а також про зміни в графічному оформленні деяких додатків. Зокрема, змінилося вікно інсталятора системи, оновлена ​​іконка Xcode, а також оновлений дизайн вікна авторизації в iMessage.

Як ми вже говорили, завантажити нову бету OS X 10.9 Mavericks можна поки що тільки з Mac App Store, проте, якщо Apple оперативно вирішить проблеми з Dev Center, система буде доступна і на сайті. Сподіваємося, що після відновлення працездатності сайту для розробників, нас чекає реліз і новій бета-версії iOS 7.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.