WhatsApp тепер можна скачати безкоштовно. Але за підписку доведеться платити


Категорія: 

Мегапопулярний сервіс повідомлень WhatsApp змінив схему оплати для власників iPhone. Після чергового оновлення програми завантажити його з App Store можна безкоштовно, але от для його використання за призначенням користувачам доведеться щороку оплачувати підписку на сервіс.

Втім, перший рік використання буде безкоштовним для всіх. Оплачувати підписку доведеться з наступного року, але вартість її невелика - всього долар на рік. Користувачі, що завантажили додаток WhatsApp раніше і заплатили за нього $0,99, зможуть продовжувати користуватися сервісом безкоштовно.

Крім зміни схеми оплати за сервіс, в оновленому додатку WhatsApp для iPhone з'явилися й інші нововведення. Тепер можна відправити фотографію відразу декільком абонентам, з'явилася підтримка iCloud - в "хмарі" зберігаються резервні копії історії повідомлень, є й інші зміни.

Нам здається, що один долар на рік - не надто велика сума за можливість необмеженого обміну повідомленнями, фотографіями, відео та аудіоролики, причому між пристроями на різних платформах. Адже WhatsApp працює на iOS, Android, Windows Phone, BlackBerry OS і Symbian. До речі, передплатна система для користувачів Android, WP і BlackBerry була введена вже давно.

 


Якщо ви тільки-но придбали новенький iPhone останнього покоління, вам просто необхідно скачати та встановити iTunes для iPhone 5!


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.