Через два роки в App Store повернувся VLC для iPhone і iPad


Категорія: 

В онлайн-магазин App Store повернувся популярний медіаплеєр VLC для пристроїв під управлінням операційної системи iOS. Програма була практично повністю переписана з використанням кращих ідей і алгоритмів, розробники реалізували новий функціонал.

Існують версії VLC для Mac OS X, Windows, Linux та інших систем. У вересні 2010 року розробка вперше стала доступна користувачам iPhone, iPod touch і iPad, але недовго. Через кілька місяців Apple прибрала її з магазину App Store. Компанія пояснила це тим, що VLC порушує відкриту ліцензійну угоду GNU, під яким випущена програма - тобто через цифровий захист App Store. Рік тому дебютувала версія VLC для Android.

Як стало відомо, розробники залагодили всі правові питання щодо програми для iOS. Власники iPhone і iPad вже можуть завантажити повністю переписану версію VLC, яка дозволяє відтворювати музику і відео в будь-яких форматах як з пам'яті мобільних пристроїв, так і з Інтернету. Серед особливостей безкоштовного плеєра розробники називають інтеграцію з Dropbox і можливість завантаження контента по бездротової мережі Wi-Fi.

Особливості VLC для iOS:

  • Завантаження через Wi-Fi - користувачі можуть завантажувати файли на iOS-пристрій через веб-браузер на Mac і PC.
  • Інтеграція з Dropbox - відтворення інформації з хмарного сховища або копіювання файлів в пам'ять пристрою для оффлайновій роботи.
  • Завантаження з Інтернету - завантаження файлів з будь-яких веб-серверів для офлайнового відтворення.
  • Трансляція в потоковому режимі - відтворення будь-яких потокових трансляцій з Інтернету.
  • Інтеграція зі сторонніми додатками - відтворювати файли за допомогою VLC можна з будь-яких програм у iOS.
  • Відеофільтри - налаштування яскравості, контрастності, насиченості та інших параметрів відео в реальному часі.
  • VLC розробляється з 2001 року. Одне з головних його переваг - відсутність необхідності завантажувати додаткові кодеки для відтворення мультимедіа. VLC є де-факто стандартним мультимедійним плеєром для платформи Mac. У лютому минулого року вийшла друга версія програми, що отримала безліч нових функцій, зокрема оновлений інтерфейс і нативну підтримку дисків Blu-Ray.

Версія плеєра для iOS вже доступна для завантаження в австралійському і новозеландському App Store і протягом декількох годин вийде в усі відділення магазину додатків Apple. Завантажити VLC для iOS можна за цим посиланням.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.