Як одночасно використовувати iPhone c двома SIM-картами


Категорія: 

Використання iPhone з двома SIM-картами одночасно донедавна здавалося чимось фантастичним. Багато виробників Android-смартфонів мають у своїй лінійці мінімум по одній моделі з підтримкою двох SIM-карт, однак для користувачів «яблучних» телефонів ситуація змінилася на краще завдяки спеціальним рішенням сторонніх компаній.

Так, тайванська фірма Star Telecom продає спеціальний адаптер MagicSIM, який дозволяє використовувати з iPhone дві SIM-карти одночасно. Продукт працює в парі з безкоштовним додатком, що дозволяє управляти двома номерами.

Новинка сподобається тим користувачам, які використовують різні номери для робітників і особистих дзвінків або збираються в подорожі придбати «сімку» місцевого оператора. SIM-карти поміщаються в адаптер, який у свою чергу вставляється в телефон. Необхідно правильно розмістити адаптер у пристрої, щоб усі контакти співпали. Пристрій підходить не тільки до iPhone, але і до флагманських телефонів інших виробників - Samsung Galaxy S4, S3, Sony Xperia Z і іншим.

Після того як обидві SIM-карти вставилися в комунікатор, в меню з'являється значок Dual SIM. За допомогою нього і безкоштовного додатку MultiSIM можна перемикатися між двома номерами, на це буде потрібно близько 20-30 с.

MagicSIM можна придбати за $30 в залежності від моделі телефону.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.