Хакери зробили джейлбрейк iOS 7


Категорія: 

Відомий розробник твіков і неофіційних додатків для iOS Райан Петрич розмістив в твіттері скриншот, який став відповіддю на хвилююче всіх питання: «Чи буде джейлбрейк для iOS 7». Провокаційне фото підтверджує, що в розпорядженні хакерів є інструменти для злому нової прошивки. Скріншот зроблений на iPod touch п'ятого покоління.

На знімку з екрану мобільного пристрою зображений робочий стіл iOS 7 з значком класичного джейлбрейк твіка Activator, розробку якого веде Райан Петріч. У док-панелі - «плоскі» значки додатків Контакти, Safari і Карти, в центрі екрану повідомлення: «Нова операційна система. Activator не тестувався для роботи з цією версією iOS. Деякі функції можуть працювати некоректно».

Таким чином, скріншот став першим підтвердженням того, що хакерам вдалося встановити неофіційне програмне забезпечення на iOS 7.

Райан Петрич - один з найвідоміших розробників твіків для iOS. Звинувачувати його в підробці скріншота було б абсурдно. Можливо, йому вдалося скористатися технікою «failbreak» для встановлення софта або ж хакери дійсно знайшли всі необхідні вразливості для створення джейлбрейка iOS 7. Торік pod2g повідомляв, що Apple закрила вразливість, яка дозволяла використовувати обліковий запис розробників для отримання root-доступу до iДевайсів.

У будь-якому випадку це говорить про те, що сторонні розробники не сидять склавши руки і готують відповідь на реліз нової прошивки. Ми повідомимо, як тільки з'явиться нова інформація. Слідкуйте за новинами!

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.