Apple зробить безкоштовним офісний пакет iWork для iOS і Mac


Категорія: 

Apple планує зробити офісний пакет iWork повністю безкоштовним, повідомляє 9to5Mac. Так компанія відповість на експансію Microsoft Office і Google Docs. Редмондський гігант, як відомо, продає планшети Surface з передвстановленим Office, а інтернет-корпорація пропонує онлайн-офіс Google Docs безкоштовно.

Apple позиціонує себе як компанія, що випускає повністю закінчені продукти - софт, апаратне забезпечення і сервіси, прозоро інтегровані в єдину екосистему. І хоча більшість програм і служб компанії поширюються безкоштовно - iLife, iMovie, iBooks, iMessage, Game Center - за деякі користувачам все ж доводиться платити. У їх число входить офісний пакет iWork, що складається з додатків Pages, Keynote і Numbers. Для комп'ютерів Mac ці програми коштують по $19,99 кожна, для iOS - по $9,99 доларів. Повний набір для OS X / iOS обійдеться в $89,99.

На конференції WWDC 2013 була анонсована хмарна версія iWork для iCloud, з якою можна працювати в браузері на будь-яких настільних і мобільних платформах. Публічна бета-версія офісу з'явиться восени. Він стане частиною онлайн-сервісу iCloud.com, в якому всі програми безкоштовні - та ж доля, за даними джерела, чекає і iWork.

Якщо Apple справді вирішить зробити iWork безкоштовним, це рішення можна назвати дивним. З одного боку, компанія вже включає до складу OS X потужні програми, наприклад iPhoto і iMovie, і не бере за них грошей. З іншого, iWork лідирує в списках платних програм в Mac App Store і App Store.

Закрите тестування «хмарного» iWork почалося в середині червня . Взяти в ньому участь можуть тільки ті, у кого є активний акаунт розробника Apple ID. До складу iWork for iCloud входять ті ж три додатки - Keynote, Numbers і Pages. Вони наділені схожими функціями, що маються на програмах під операційні системи iOS і OS X. Це дуже зручно, коли потрібно терміново відредагувати певний документ, а свого комп'ютера немає під рукою. Єдине: попередньо потрібні документи необхідно перенести в віддалене сховище iCloud.

Як очікується, онлайн-офіс iWork стане доступний восени, разом з новою операційною системою iOS 7.

 


Закажите себе в офис или на подарок партнерам шариковые ручки с логотипом, которые будут каждый раз радовать вас и рекламировать вашу компанию.


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.