[Cydia] Mappr: карта вашого міста замість пошуку Spotlight


Категорія: 

Mappr - свіжий джейлбрейк-твік з Cydia, який дозволяє замінити вміст сторінки пошуку Spotlight в iOS географічною картою місцевості. І хоча така ідея звучить вельми оригінально, реалізація твіка покищо залишає бажати кращого.

Додаток має ряд налаштувань, які за стандартом розташовані в Налаштуваннях iOS. Тут ви можете змінити тип карти (стандарт, гібрид, супутник) або включити / відключити функцію відстежування місцеположення пристрою. Кожна зміна, на жаль, потребуює респрінг.

Другий не найприємніший момент - неякісна заміна інтерфейсу Spotlight. Наприклад, якщо торкнутися певної ділянки місцевості, може з'явитися клавіатура. Крім того, переглядаючи карту, можна випадково повернутися на головний екран iOS.

Основна фішка Mappr - зекономити час. Проте на даному етапі простіше і швидше відкрити повноцінний додаток Карти і знайти, що потрібно. Завантажити Mappr можна в репозиторії BigBoss за 0,99 доларів.

 


Вам интересно знать что такое NFC технология? Тогда заходите на сайт nfc-ukraine.com и читайте и заодно заказывайте NFC метки!

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.