iPhone відзначив свій шостий день народження


Категорія: 

Шість років тому, 29 червня 2007 року, Apple розпочала продаж свого фірмового телефону iPhone. Оригінальна модель мала вбудованої флеш-пам'яті від 4 до 8 Гб, знімала фотографії, програвала музику і забезпечувала вихід в Інтернет.

Виступаючи на виставці Macworld, Стів Джобс представив iPhone як «революційний комунікаційний пристрій»: широкоекранний iPod, інтернет-комунікатор і стільниковий телефон. iPhone - все-в-одному. Апарат зміг змінити всю мобільну індустрію, незважаючи на те, що спочатку мав ряд недоліків. Наприклад, він не підтримував 3G, GPS, MMS та інші функції, притаманні моделям останнього покоління. Однак пристрій в короткі терміни завоював популярність і зараз становить невід'ємну частину життя будь-якого сучасної людини.

Попри скепсис аналітиків, ринок негайно відреагував на офіційну презентацію смартфона в 2007. Акції Apple зросли на 8%, а котирування компаній традиційних виробників стільникових телефонів пішли вниз. З тих пір iPhone побив усі рекорди популярності, ставши законодавцем мод на мобільному ринку.

З того дня і донині Apple презентувала шість поколінь iPhone - iPhone EDGE, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S і iPhone 5 - і сім версій мобільної операційної системи iOS (перші три називалися iPhone OS). У 2013 році очікується реліз iPhone сьомого покоління, який стане найдосконалішим смартфоном компанії з Купертіно.

Презентація першого iPhone в 2007 році:

 

 


Украинское «Предприятие Токоподвода и Электропривода» предлагает всем заинтересованным лицам и промышленым предприятиям кран-балка собственного производства. Мостовые краны помогут в переносе и погрузке большого груза не небольшие расстояния.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.