[Ігри] Kingdom Rush Frontiers - продовження легендарної TD


Категорія: 

Довго не міг зрозуміти, чому ж народу подобається Tower Defence - Kingdom Rush. Подобається до такої міри, що багато його вважають кращим TD на iPad та iPhone. Я все відкладав-відкладав знайомство з цією іграшкою і довідкладався. Нещодавно вийшло продовження - Kingdom Rush Frontiers, яке обіцяло стати ще краще. У мене немає пунктика, що обов'язково потрібно знайомитися з першою частиною гри - це все-таки не кіно-серіал, тому я, недовго думаючи, придбав новинку.

З першого погляду гра здається не більше ніж черговим представником Tower Defence. Все якесь дрібне, механіка очевидна. Нічого кардинально нового я не побачив. Але варто було приділити іграшці пару зайвих годин, як вона постала у всій красі.

По-перше, мені дуже подобається, що в Kingdom Rush немає кнопки прискорення. Кнопка прискорення юнітів в інших іграх частково псує гру. Її наявність означає, що в певні моменти часу грати нудно на запропонованій швидкості. У Kingdom Rush Frontiers процес без простоїв. Гравець змушений постійно щось поліпшувати або будувати, висилати на підмогу воїнів або допомагати героєм. Тут не до прискорень ...

По-друге, гра дуже різноманітна. Фантазія розробників не дрімає. Купа різних ворожих юнітів, прокачування башточок між рівнями за зірки, унікальні герої, які беруть участь у битвах. Героїв теж можна прокачувати.

По-третє, антураж у гри чудовий. Розробники постаралися на славу, придумуючи рівні. То якісь квіточки, які поїдають всіх без розбору, то створюються нові стежки, по яких вороги біжать в полювання на нашу базу. То несподівані боси ...

Грати у все це хочеться не перестаючи. Мені потрібно було чималих зусиль, щоб відірватися від ігрового процесу. Я навіть не помітив, що за вікном почалася злива. Kingdom Rush Frontiers вийшла практично без мінусів. Недолік істотний тільки один - через велику кількість дрібних деталей на екрані, багато намальовано дуже умовно. Це, звичайно, не піксельна графіка, але близько до того.

Ну і вбудовані покупки. Окремо продаються герої по $0,99-$4.99. Я як і раніше вважаю, що подібні вбудовані покупки в іграх-новинках за 5 доларів і вище - це справжнє жлобство. Хіба не так?

Висновок: Kingdom Rush Frontiers не даремно виділилася серед численних новинок цього тижня швидким злетом на вершину платних додатків в російському App Store. Дуже якісна і класна іграшка! У жанрі Tower Defence мене рідко зараз що здатне дивувати, але Kingdom Rush я тепер запам'ятаю.

Завантажити Kingdom Rush Frontiers для iPad ($4.99)

Завантажити Kindom Rush Fronties для iPhone ($2,99)

 


Полная юридическая документация и регистрация фирм в короткие строки. Юристы высшего класса все сделают точно и в соответствии с законами.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.