[Cydia] QR-рідери для стандартної Камери


Категорія: 

Хотіли б ви без установки зайвих програм з App Store наділити функціонал Камери iOS можливістю розпізнавання QR-кодів? Щоб додати відповідну функцію в стандартний додаток "Камера", необхідно спочатку виконати процедуру джейлбрейка пристрою, а потім зайти в магазин неофіційних додатків і завантажити твіки Decode Camera і NativeQR.

Після установки одного з твіков (залежно від ваших уподобань і операційної системи пристрою) досить відкрити програму Камера та навести камеру пристрою на зображення коду - інше програма зробить сама. Таким чином, можна швидко відсканувати QR-код і відкрити збережену в ньому ссылку.

Твік Decode Camera розробив ioshack. Утиліта підтримує фронтальну і основну камери iPhone і iPad, а також сумісна з iOS 5-6. Завантажити Decode Camera можна з репозиторію BigBoss (Cydia) за 1,50$.

Утиліту NativeQR розробив Еван Свік. Незважаючи на відсутність сумісності з iPad і iOS 5, твік інтегрується в контакти адресної книги, що дозволяє швидко обмінюватися QR-кодами з іншими користувачами. Завантажити NativeQR можна з репозиторію BigBoss (Cydia) за 1,99$.

 

 

 


 

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.