Новий YouTube для iOS робить анонси наступних роликів


Категорія: 

Google представила в App Store оновлення для офіційного клієнта YouTube. У новій версії крім традиційного поліпшення стабільності і швидкодії додалася нова функція - додаток показує у спливаючому вікні назву наступного відео.

Офіційний додаток YouTube для iOS дозволяє дивитися ролики з усього світу і стежити за каналами. Досить виконати вхід і отримати доступ до своїх підпискам, плейлистів, завантаженнях і безлічі інших можливостей. В YouTube 1.4 анонс наступного відео демонструється у спливаючому прозорому вікні поверх зображення поточного ролика. Крім того, у додатку додані приховані субтитри для онлайн-трансляції.

  

Крім класичного виправлення помилок і покращення стабільності новий YouTube для iOS втратив сумісність з YourTube і ProTube. Користувачам цих джейлбрейк-розширень рекомендується утриматися від установки апдейта до поновлення твіків.

Мобільний клієнт популярного відеохостингу Google був присутній на iPhone, iPod touch і iPad з моменту виходу першого iГаджета в 2007 році. Торік у Apple закінчився термін дії ліцензії на YouTube-додаток для iOS і компанія вирішила її не продовжувати. Тому в операційній системі iOS 6 програми для перегляду роликів з відеохостингу Google немає . Але завантажити окремий додаток можна з онлайн-магазину App Store абсолютно безкоштовно.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.