На WWDC вийде близька до фінальної версія OS X 10.9


Категорія: 

Як повідомляють джерела в Інтернеті, на конференції WWDC 2013 у понеділок може відбутися реліз близькою до фінальної версії операційної системи OS X 10.9 .

Читач одного з форумів в мережі виявив в системі Apple Radar, призначеної для налагодження коду, посилання на білд під номером 13A451. Перші три цифри означають, що дана збірка відноситься до нової операційної системи OS X 10.9.

За повідомленням джерела, число на кінці досить велика для програмного продукту Apple, який ще не встиг вийти у відкритий доступ. Наприклад, реліз загальнодоступною версією OS X 10.8 Mountain Lion відбувся після виходу 269 зборок, а для десктопной платформи OS X 10.6 Snow Leopard з'явилося 432 білду.

Великі оновлення для OS X зазвичай мають велике число на кінці. Наприклад, OS X 10.5 досягла збірки 581, а OS X 10.7 Lion - 511. Це дозволяє припустити, що Apple близька до публічного релізу нової операційної системи для Mac.

Торік компанія випустила версію нової настільної операційної системи для розробників у лютому. Ймовірно, в цьому році Apple планує представити збірку програмного забезпечення на WWDC і залишити невелике вікно для публічного тестування.

Очікується, що операційна система OS X 10.9, що проходить під кодовою назвою «Cabernet», отримає поліпшення в області користувача інтерфейсу і системних функцій. Файловий менеджер Finder звернеться до вкладок і мітках, а веб-оглядач Safari вдосконалить «движок». Також у системі очікується реалізація багатозадачності в стилі iOS.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.