Новий фотододаток Oggl від Hipstamatic


Категорія: 

Компанія Hipstamatic, добре відома своїм незвичайним підходом до мобільної фотографії, випустила новий додаток Oggl. Дана розробка покликана стати старшим братом існуючої і вельми популярної програми для зйомки фото за допомогою iPhone.

У Oggl відразу кілька відмінностей від Hipstamatic. По-перше, додаток пропонує кардинально відрізняється бізнес-модель. Рішення брати щомісячну ($2,99) або річну ($9,99) плату за використання всіх доступних фільтрів і плівок оцінять не багато користувачів, незважаючи на те, що вартість повного пакету доповнень (спалахів, об'єктивів і т.д.) в Hipstamatic в кілька разів перевищує річну підписку на Oggl.

Крім того, новий додаток дозволяє обробляти знімки вже після фотографування і пропонує широку систему обміну фотографіями. Розробники обіцяють розумні вибірки за найкращими знімками, що позбавить стрічку Oggl від гамбургерів і дакфейсів, звільнивши місце для справжніх шедеврів.

Бажаючи привернути до Oggl якомога більше уваги, Hipstamatic ввела обмеження на доступ до додатка. Зараз увійти на сервіс можна лише за запрошеннями, замовити яку можна на сайті oggl.com.

Завантажити Oggl для iPhone і iPod touch

 


Покупайте только проверенные телефоны. Например, купив apple iphone 5 64gb ростест, вы ограничиваете себя от подделок и всякого рода царапин и вмятин, а также проблемы недолговечности батареи.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.