[Програми] Instaweather: стильний та модний прогноз погоди


Категорія: 

Футуристичні інтерфейси, що накладають дані на зображення в реальному часі, вже не за горами - окуляри доповненої реальності Google Glass активно тестуються і готуються до виходу на ринок, а поки можна насолоджуватися аналогічними сервісами для iPhone.

Instaweather не є новинкою в магазині App Store, але пропонує дуже цікавий функціонал, тому я вирішив про нього розповісти. Додаток відображає дані про температуру, швидкість і напрямок вітру, атмосферні явища, а також про дату та час безпосередньо поверх зображення, яке ви бачите через об'єктив камери смартфона. Можна вибирати 13 варіантів оформлення, хоча всі вони дуже витончені і виконані в повній відповідності з поточними тенденціями в дизайні. Інформація береться із сервера на основі вашого поточного місця розташування, а не визначається телефоном безпосередньо, але враження все одно справляє сильне.

Також можна включити додатковий геолокаційний сервіс, щоб уточнити, де саме ви знаходитесь, причому користувачеві надається вибір між Foursquare і Facebook. Зрозуміло, є вибір між метричною та імперською системами виміру і можливість миттєвої публікації картинки в соціальні мережі.

З недоліків можна відзначити трохи приторможування інтерфейсу в момент отримання даних сервера, подібна проблема спостерігається як на пристроях з iOS, так і на Android-смартфонах. Додаток доступний у безкоштовному і платному варіантах.

Завантажити Instaweather для iPhone і iPod touch (безкоштовно)
Завантажити Instaweather для iPhone і iPod touch ($0,99)

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.