[Ігри] Fish Out Of Water! - ще один таймкіллер від Halfbrick


Категорія: 

Fish Out Of Water

Fish Out Of Water - це історія шести непосидючих рибок, які мріють здійнятися над океаном і поглянути на світ з абсолютно нової перспективи. Щоб допомогти їм злетіти в повітря, просто викиньте вибрану рибу з води і спостерігайте, як вона летить в хмарах і весело скаче по хвилях. Однак насправді все не так просто, як здається на перший погляд!

Нова мобільна гра від людей, що подарували одні з кращих тайм-кілерів: Fruit Ninja і Jetpack Joyride. Здавалося б не найоригінальніша ідея - запустити рибу і подивитися, як далеко вона відлетить, і як оцінять стрибок. Всього є шість риб, кожна з яких володіє якоюсь унікальною здатністю, і грамотне використання кожної допоможе в досягненні відмінних результатів. А по ходу гри потрібно виконувати різні місії, за проходження яких будуть вручатися різні призи та нагороди.

Деякі елементи гри ви вже десь бачили: одні побачать тут частинку Angry Birds, інші тут же подумають про Johnny Crash (не плутати з однойменною групою!). А деякі, напевно, пригадають і стару flash-грк Yetisports, якій стукнуло чи то 8, чи то вже 9 ​​років. Але не так важливий вміст страви, яка готується шеф кухарем,  і де ще використовуються її інгредієнти, як фінальний результат.

Перевірити, чи вийшло створити у Halfbrick створити новий шедевр чи ні, можна вже зараз. Гра доступна як для телефонів і плеєрів, так і для планшетів і має оптимізацію для iPhone 5 і iPod Touch 5. Коштує вона всього $0,99, що, на мій погляд, не так вже й багато для гри, здатної вбити час в дорозі або чергах.

Завантажити Fish Out Of Water! в App Store ($0,99)


Делайте звонки в Германию своим родным и близким по супер выгодным тарифам от компании Киевстар.


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.