[Ігри] Wimp: Who Stole My Pants? HD: якісна і захоплююча головоломка


Категорія: 

Не так часто можна зустріти в App Store якісну головоломку, але тим не менш, сьогодні ми поповнимо колекцію ще однією захоплюючою та якісної головоломкою - ім'я якої Wimp: Who Stole My Pants?

У ній є все: починаючи від анімації головного персонажа (зеленого чудика по імені Вімп), до зубодробильних головоломок над якими нам і належить поламати голову. Протягом 60 рівнів, які розташовані в 3 різноманітних світах, нас чекає неймовірна пригода з рішенням різних завдань і все для того, щоб допомогти головному персонажу вімпами повернути його загублені речі.

У всіх рівнях гри повно різноманітних інтерактивних елементів типу кнопок, ракет та іншого, з якими ми і будемо взаємодіяти. У кожному світі у Вімпа з'являється нова унікальна здатність: це або прилипання, зависання в повітрі на короткий проміжок часу або ж можливість розділитися на дві оболонки і переміщуватися з однієї в іншу.

Таких унікальних можливостей героя я не зустрічав ще не в одній грі і був приємно ними здивований. Ну і звичайно ж в грі присутній Game Center з досягненнями і дошкою лідерів, а також радує, що гра універсальна, підійде як для iPad так і для iPhone.

Безсумнівно Wimp: Who Stole My Pants? краща головоломка для iOS, рекомендую до обов'язкової установці і проходженню, впевнений, що вона вам сподобатися і захопить вас на довгий час! Перед покупкою можете завантажити безкоштовну лайт версію гри.

Завантажити Wimp: Who Stole My Pants? для iPhone та iPad ($2.99)

 

 Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.