З яких металів складається iPhone?


Категорія: 

Ви ніколи не задавалися питанням, з яких дорогоцінних металів може складатися ваш iPhone? Навіть якщо й ні, то компанія 911 Metallurgist, яка допомагає рудокопних і переробним організаціям у очищенні металів, вирішила відповісти на це питання.

Скільки (на яку вартість) золота, срібла, міді та інших дорогоцінних металів міститься в тому ж iPhone 5, компанія представила в невеликій ілюстрованої брошурці. Золота в iPhone 5 можна знайти на 1,58$, срібла - на 0,36$, а міді - на 0,12 $. Крім цього в смартфоні містяться і інші корисні елементи, такі як гадоліній, європій, ітрій, лантан, неодим і т.д. Ознайомитися з повним складом металів в iPhone ви можете в кінці статті.

 

Компанія 911 Metallurgist ставить перед собою завдання створити адекватну систему переробки корисних елементів з вторинної сировини, що дозволить нанести найменший шкоди природі, а також виграти в економічному плані.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.