[Ігри] The Drowning - амбіційний шутер від першої особи


Категорія: 

Невелика компанія Scattered Entertainment зі Стокгольма кілька місяців тому анонсувала гру The Drowning - амбіційний шутер від першої особи, який значно відрізняється типом управління, розробники вирішили відмовитися від звичних дуал-стіків на екрані і все управління здійснюється тапами і жестами по екрану.

 

Гра вже доступна в новозеландському App Store і не зовсім зрозуміло, коли The Drowning з'явиться в App Store інших країн, але особливо нетерплячі можуть уже спробувати гру, створивши новозеландський акаунт, так як новинка поширюється абсолютно безкоштовно. Версія гри для iPhone відсутня, на даний момент не ясно, чи буде вона взагалі.

Сюжет розповідає про світову нафтову кризу, в результаті якої було знайдено рішення у вигляді нового пального ресурсу, що добувається з надр землі. Але люди, опинившись в контакті з даним ресурсом, піддаються мутації і перетворюються на монстрів ...

Завантажити The Drowning для iPad (Безкоштовно)

 


Пейнтбольний клуб ganZ запрошує стати у ряди своєї армії:) Заходь на сайт ganz-paintball.com та дізнайся де можна поринути у світ екшену пейнтбольних війн!

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.