[Ігри] Outland Games - фантастичний раннер для iOS


Категорія: 

Творцям ігор не дає спокою популярність Temple Run, так що вони з усіх сил намагаються додати щось нове в жанр нескінченних раннерів. Нещодавно в App Store з'явилася чергова новинка під назвою Outland Games. Нічого видатного в ній немає - гра багато чого перейняла у інших відомих проектів, наприклад Punch Quest або Jetpack Joyride. Тим не менш Outland Games - якісний Раннер, який здатний надовго захопити шанувальників жанру.

 

Сюжет нехитрий - головний герой  потрапляє в дивне шоу, де йому належить перемогти або загинути. Тисячі глядачів спостерігають за молодою людиною, яка змушена безупинно бігти, борючись з ворогами, ухиляючись від перешкод і збираючи дорогоцінні монети.

 

Локацій в Outland Games небагато - вони швидко змінюють один одного, і здається, ніби головний герой біжить по колу, з кожним разом все швидше. На шляху трапляються вороги, дерев'яні щити і бомби. Від одних потрібно ухилятися інших - знищувати, благо зброя є.

 

В якості бонусів передбачені два додаткових ігрових режими. В одному з них з'являється багато ворогів, а головний герой стає набагато сильніше і легко знищує їх, тим самим заробляючи очки. У другому режимі з'являється розсип монет, які потрібно якнайскоріше зібрати.

 

Монети можна обмінювати на посилення бонусів, або на зміну зовнішнього вигляду персонажа. Ніяких якісних змін нова зброя і інша моделька персонажа не дасть, це тільки для краси.

 

Гра вийшла досить непогана, враховуючи, що коштує всього $0,99  і практично позбавлена ​​необхідності витрачати гроші на вбудовані покупки. Хочеться сподіватися, що в майбутньому розробники випустять оновлення в якому з'явиться більше локацій або умінь головного героя.

 

Завантажити Outland Games в App Store ($0,99)

 


Мобільний телефон HTC One X S720e, вже є на вітринах магазинів України, або стати його власником можна і через Інтернет, відвідавши сторінку http://phones.keepua.com/htc/htc-one-x.html


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.