[Cydia] WeatherIcon: «Погода» в реальному часі на екрані вашого iPhone та iPad


Категорія: 

погода iphoneУ користь додатка «Погода» на iOS сумніватися не доводиться. Це одна з найбільш часто використовуваних програм, за допомогою якої користувачі дізнаються стан температури повітря, вологості, тиску і т.д. у своєму регіоні. Проте є у цієї корисної утиліти і свій мінус - іконка додатки не відображає погоду в реальному часі. Твік WeatherIcon для iPhone, iPad і iPod touch допоможе виправити ситуацію.

 

WeatherIcon 6 - це найактуальніша версія джейлбрейк-утиліти, яка отримала підтримку iOS 6. Розробкою програми займається програміст Девід Ешман. На відміну від офіційних аналогів, WeatherIcon міцно інтегрується в iOS і дозволяє вдихнути в іконку «Погоди» нове життя. Таким чином, подивитися температуру повітря можна не відкриваючи сам додаток - досить просто знайти іконку на екрані.

   

 

Найближчим часом розробник планує вбудувати в утиліту можливість перегляду погоди через рядок статусу, для чого потрібно оновити фреймворк libstatusbar. Крім цього очікується безліч додаткових налаштувань: вказівка ​​ZIP-коду для міста, погода у вигляді бейджики на іконці, установка ручного періоду оновлень і т.д.

Завантажити WeatherIcon 6 можна з репозиторія BigBoss (Cydia) абсолютно безкоштовно.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.