В App Store з'явилися попередження про вбудовані покупки


Категорія: 

Скільки вже було випадків, коли дітлахи, граючись на батьківському iPhone або iPad, витрачали тисячі доларів на покупку різних "наворотів" в іграх. Просто натискали в грі на кнопку "Купити", не замислюючись про те, що грошики з рахунку при цьому списуються цілком реальні.

 

Apple не залишилася байдужою до цієї проблеми і ввела додаткове інформування про наявність в додатку вбудованих покупок. Тепер в App Store під ціною додатка з'явилася рядок "Зі вбудованими покупками". Можливо, це попередження хоч якось допоможе уникнути втрати грошей - у всякому разі, батьки будуть знати, що в конкретному додатку покупки можливі, і або не будуть встановлювати цей додаток, або обмежать своїм чадам доступ до нього.

Попередження з'явилися як в "настільній" версії App Store, яка доступна через iTunes на комп'ютері, так і в мобільному варіанті.

 


Будь стильными шагай в ногу со временем! Создай себе чехол сам. Loookcases - платформа для создания персональных чехлов и выделись среди друзей и знакомых!

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.