[Програми] iMilliliter: Вимірюємо об'єм рідини


Категорія: 

І не тільки склянки - будь ємності класичної форми. Відразу хочу сказати, додаток iMilliliter не викликає особливих емоцій у плані дизайну, але його функціональність може дуже навіть стати в нагоді тим, хто часто відміряє визначені обсяги рідин або сипучих матеріалів.

 

Для початку додаток попросить вас вибрати форму ємності - рівний циліндр або з розширенням догори. Потім вказуємо, чи буде наповнена посудина доверху або рідина займає лише частину обсягу. Далі ставимо ємність на дисплей і повзунком підганяємо окружність на екрані під розмір денця посудини. Те ж саме робимо і з верхньою частиною, тобто з горловиною. Ці виміри, звичайно, бажано проводити з порожньою посудиною.

Тепер наповнюємо посудину порцією рідини (або сипучкі), обсяг якої нас цікавить, ставимо iPhone поруч з ємністю і відзначаємо рівень рідини. Останній крок - вказуємо товщину стінок посудини. Якщо вам не потрібна аптекарська точність обчислень, цим кроком можна знехтувати. Все готово - результат виводиться на екран.

 

   

 

Як я вже сказав, додаток підійде не всім, але, наприклад, мамам, які готують дитяче харчування, iMilliliter може стати в нагоді. Та й не тільки їм. Додаток безкоштовний, особливих недоліків в ньому немає, за винятком, звичайно, абсолютно убогого дизайну. Але дизайн тут - справа другорядна. Загалом, кому цікаво - користуйтеся.

Завантажити iMilliliter з App Store (Безкоштовно)

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.