Найкращі альтернативи Google Reader на iOS і OS X


Категорія: 

Днями Google спантеличила своїх користувачів сумною звісткою - популярна RSS-читалка Google Reader скоро припинить своє існування. Саме в зв'язку з цим деякі користувачі навіть підписали петицію з проханням залишити сервіс в спокої і не позбавляти їх задоволення. Але якщо Google щось вирішила, то проси, не проси - толку мало.

 

Власне, та й в баню цей Google Reader, адже є цілком гідні альтернативи для iOS і OS X, про які ми сьогодні вам розповімо або нагадаємо.

 

Кращі RSS-рідери для iOS

Feedly - дуже хороша читалка, яка є своєрідним міксом з вмираючого Google Reader і соц сервісів Twitter і Facebook. Для тих, хто звик до GR, інтерфейс Feedly може здатися дивним, але це тільки в перші хвилини використання.

Reeder / Reeder for iPad - одна з найпопулярніших і красивих RSS-читалок. Оформлення та інтерфейс на висоті, тому користуватися цією альтернативою GR одне задоволення. 

NewsBlur - "розумна" RSS-читалка, яка підбирає цікаві записи для користувача, грунтуючись на вмісті доданих їм стрічок для читання. Коли користувач позначає які-небудь записи по авторам або тегам, програма запам'ятовує це і формує добірку відповідно до його переваг. 

Pulse / Pulse for iPad - ще одна гідна альтернатива. Програма підтримує безліч сервісів: Facebook, Flickr, Instagram, Tumblr, YouTube і т.д.

Flipboard - в кінці минулого року цей RSS-рідер отримав мобільну версію для iPhone / iPod touch, крім уже давно існуючої для iPad. Читалка збирає інформацію з різних джерел і надає її в зручному для прочитання вигляді. 

 

Кращі RSS-рідери для OS X

Vienna - відмінний вибір для Mac-користувачів. Зручний інтерфейс, елементарна підписка на новини та безкоштовна основа - що ще потрібно?! Вартість - безкоштовно.

NetNewsWire - якщо не Vienna, то NetNewsWire. Теж безкоштовна, але з рекламою (яка відключається за гроші). Власне, це друга краща RSS-читалка для Mac. Вартість - безкоштовно / 14,95 $.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.