[Ігри] Ridiculous Fishing - A Tale of Redemption - піксельна рибалка c зброєю


Категорія: 

Днями в AppStore з'явилася досить цікава інді гра про ... рибалку. Так, своєрідний сеттінг для ігор в цілому, і для інді зокрема.

Проект називається «Ridiculous Fishing - A Tale of Redemption» і зроблений невеликою командою відомих iOS розробників, а саме: Vlambeer, які доклали руку до Super Crate Box, Zach Gage, автора Spelltower, Bit Pilot і Unify, і Greg Wohlwend, відповідального за Hundreds, Solipskier, Gasketball. Що ж таке «Ridiculous Fishing - A Tale of Redemption»? Це ми дізнаємося далі.

Гра являє собою симулятор рибалки з краплинами піксель арту, який ретельно відмалюваний розробниками вручну. Сюжет «Ridiculous Fishing - A Tale of Redemption» не може похвалитися багатосторінковим сценарієм, ви граєте за персонажа Біллі, який вирішив абстрагуватися від свого минулого, і податися на рибний промисел в пошуках слави. Ціль гри - виловити якомога більше риби і ... розстріляти її в повітрі. Ось так ось несподівано.

Розробники обіцяють багато годин геймплея на різних ігрових локаціях, безліч додаткового контенту, включаючи шапки з риб, та повна, на це розробники роблять особливий акцент, повна відсутність In-App Purchase. Якщо ви шукайте цікаву аркаду, в якій хочете отримати задоволення, а не потріпати нерви, переглядаючи список внутрішньоігрових покупок, то прошу просимо в AppStore за «Ridiculous Fishing - A Tale of Redemption».

 

Завантажити Ridiculous Fishing - A Tale of Redemption для iPad, iPhone ($2,99)

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.