[Cydia] LastPic - завантажуємо останнє фото з галереї одним кліком


Категорія: 

Зараз існує багато способів поділитися фотографією: хтось постить її в Instagram, попередньо обробивши її яким-небудь модним фільтром, хтось викладає в Twitter, хтось постить в VK або Facebook. Але деколи потрібно відправити знімок комусь одному, а не показувати його всьому світу. І тут на допомогу приходять стандартні MMS, а з недавніх пір ще й iMessage.

У твіттер-клієнті TweetBot є можливість не заходити в галерею, а тапнути на кнопку відразу ж вибрати останній зроблений знімок. Але з якоїсь незрозумілої причини в стандартному додатку для відправки різних повідомлень такого не передбачено. Сама по собі така відсутність не є дуже вже великою незручністю, але кілька зайвих рухів все ж змушує зробити. "Але ж це можна виправити!" - Подумав Філіппо Бігарелла і створив Твік LastPic, додає цю функцію.

Твік безкоштовний і доступний в репозиторії BigBoss. І якщо вам часто доводиться відсилати MMS, то варто звернути на нього увагу, можливо це хоч трохи, але спростить вам життя.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.