[Jailbreak] Evasi0n оновився до версії 1.5


Категорія: 

Слідом за виходом довгоочікуваного джейлбрейка Evasi0n на розробників утиліти посипалося безліч претензій користувачів щодо проблем з продуктивністю пристроїв, що працюють під управлінням зламаної прошивки. Це змусило команду evad3rs випустити кілька оновлень, спрямованих на вирішення даних проблем. У ці вихідні вийшла чергова версія утиліти за номером 1.5

 

Найпомітнішим аспектом поновлення є оптимізація часу завантаження iOS в деяких пристроях, які свого часу пройшли через процедуру джейлбрейка за допомогою Evasi0n. Крім того, збірка номер 1.5 пропонує оновлений програмний пакет Cydia, який автоматично завантажується в процесі джейлбрейка.

Якщо ви належите до числа користувачів, що зазнають проблеми із завантаженням операційної системи, то рекомендуємо вам зайти в Cydia і оновити пакет Evasi0n. Для установки оновлення слід запустити сервіс, перейти у вкладку «Зміни», а потім по черзі натиснути на кнопки «Оновити» та «Підтвердити». Якщо ж ніяких проблем ви не маєте, можете від поновлення відмовитися.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.