Apple оновила iOS і iTunes


Категорія: 

Сьогодні Apple випустила iOS 6.1.2 і iTunes 11.0.2., Усунувши деякі проблеми попередніх версій і додавши кілька нових функцій.

 

Головне завдання поточного оновлення мобільної операційки - виправити неполадки із синхронізацією календаря, який використовує мережу і відчутно садить акумулятор. Оновлення «по повітрю» вже доступно, лише переконайтеся, що пристрій має більше 50% заряду. Apple визнала проблему і пообіцяла її виправити минулого тижня. Схоже, компанія не тягне з виконанням своїх обіцянок.

Нагадаємо, що після релізу iOS 6.1 в січні користувачі iPhone 4S відчували проблеми зі зв'язком, які були усунені лише минулого тижня. У iOS 6.1 також були виявлені проблеми з екраном блокування: неавторизовані користувачі могли без пароля отримати доступ до додатків і фотографіям на айфоні. Судячи з перших відгуків , в iOS 6.1.2 ця проблема так і не вирішена, незважаючи на слова Apple про те, що останнє оновлення допоможе виправити ситуацію.

 

Друге оновлення є оновлення iTunes 11 до версії 11.0.2 та несе з собою усунення багів і ряд нововведень, найпомітнішим з яких є можливість впорядкувати треки по авторам музики, використовуючи вкладку «Композитори». Також покращена швидкість відповіді програми при синхронізації плейлистів з великою кількістю пісень і виправлена ​​помилка, через яку покупки могли не відображатися в медіатеці. Оновлення важить 54.2 Мб і доступно для «маків» в App Store. Його також можна завантажити з сайту Apple.

 


Чудовий, наповнений новинами та цікавою інформацією, сайт Золотоноші завжди інформує населення про поточні новини та події в місті.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.