[Cydia] iTransmission 3 - третя версія торрент-клієнта для iPhone


Категорія: 

Вихід нової версії iOS і відповідно джейлбрейка для неї ознаменувався цілою хвилею оновлень відомих програм і твіків з Cydia з якихось причин не пропущених в App Store. Однією з категорій програм-відщепенців стали torrent-клієнти, так як Apple ненавидить піратство. Однак більшості користувачів P2P мережі потрібні не тільки для цього. Тому нещодавно отримав свою адаптацію під оновлену операційну систему і подовжений екран п'ятого iPhone відомий всім iOS користувачам iTransmission дійшовши тим самим до третьої версії.

 

Однак незважаючи на довгоочікуваний апдейт, з нового у програмі лише метод доступу до файлової системи, що власне і змусило її працювати на новій ОС. Ніяких додаткових функцій додано не було, тим більше програма все ще не підлаштовується під екрани старших побратимів в дисплеях iPad. Так що багатьом доведеться користуватися новим клієнтом тільки в режимі сумісності, незважаючи на існування iTransmission for iPad, який не підтримує iOS 6.1.

Для всіх же хто вирішив спробувати мобільний клієнт в перший раз, то у них не буде проблем. Всі функції uTorrent і Transmission збережені - веб-інтерфейс, управління швидкістю, магнет-посилання. Однак багато трекерів з внутрішнього браузера програми не можуть передати вам торрент-файл, що означає примусове використання посилань.

 

Завантажити додаток можна просто зайшовши в пошук Cydia, адже iTransmission знаходиться в офіційному репозиторії ModMyi ( Лінк для iPhone ).

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.