Міні-робот The Automee S для очищення екрана вашого iPhone


Категорія: 

Рано чи пізно, якими б чистими не були у вас руки, екран вашого телефон, плеєра або планшета покриється відбитками, слідами і брудом. Хтось використовує плівку, щоб уникнути подібної проблеми, але погодьтеся відчуття від користування пристроєм вже не зовсім те. Залишається один вихід - протирати і чистити пристрій якомога частіше, щоб зберегти його первісний вигляд, але часом це набридає, і тут до нас допомогу поспішають японці.

 

 

Японці створили робота-очищуватися, якого назвали The Automee S. Його призначення - очищення екрана яблучної продукції, з якою він справляється дуже добре і, що найголовніше, досить швидко. Наприклад, екран iPhone він очищає за 4 хвилини, а для планшета йому буде потрібно в два рази більше часу - 8 хвилин. Від батарейок ж даний диво-агрегат працює близько 3 годин.

В Японії в продаж The Automee S надійде 28-го березня і в перерахунку на більш звичну нам валюту буде коштувати приблизно $17.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.