Apple випустила iOS 6.1. Що нового в новій прошивці?


Категорія: 

Минулої ночі компанія Apple випустила оновлення власної мобільної операційної системи iOS до версії 6.1. Зареєстровані розробники тестували різні бета-версії iOS 6.1 протягом декількох останніх місяців, і тепер оновлення стало доступним для звичайних користувачів. У новій прошивці було додано не дуже багато змін, але і вони заслуговують належного знайомства.

 

Зрозуміло, що розробники Apple витратили основну частку багатомісячної роботи над оновленням не на додавання нових можливостей, а на налагодження поточних функцій і виправлення різних помилок. Втім, крім усунення багів, в iOS 6.1 додалася можливість завантажувати окремі музичні композиції з iTunes Match, підтримка нових операторів з технологією LTE (в основному, США та Європа), а голосовий помічник Siri навчився працювати з сервісом Fandango для замовлення квитків у кінотеатри.

Список нових підтримуваних LTE-операторів можна подивитися на офіційному сайті Apple. Важливо відзначити, що третє покоління планшетів iPad не отримало підтримку нових операторів. Швидше за все, це пов'язано з тим, що Apple вже припинила виробництво цих пристроїв (хоча воно вийшло менше року назад).

 

Також на сайті Apple був опублікований новий прес-реліз із коментарем Філа Шиллера, віце-президента компанії з міжнародного маркетингу:

iOS 6 - найпрогресивніша мобільна операційна система. Всього за п'ять місяців її встановили близько 300 мільйонів разів на пристрої iPhone, iPad і iPod touch, що робить її найпопулярнішою версією операційної системи в історії. iOS 6.1 додає підтримку технології LTE для нових операторів, щоб більше користувачів по всьому світу могли насолоджуватися високою швидкістю роботи Safari, FaceTime, iCloud, App Store і iTunes.
Оновлення важить всього 107 мегабайт і може бути встановлене на пристрої iPhone 3GS, 4, 4S і 5, iPad третього і четвертого поколінь, iPad mini, iPod touch четвертого і п'ятого поколінь, а також на телеприставки Apple TV.

 

Завантажити файл оновлення iOS 6.1 можна за наступними прямими посиланнями:

iPhone:

 

iPad:

iPod touch:

Apple TV (версія ос 5.2):

 

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.