[Розіграш] Ski Safari: сайд-скролінг з відмінним сеттінгом і нескінченним геймплеєм


Категорія: 

Сьогодні ми розіграємо промо коди до дуже не примітної, на перший погляд, гри Ski Safari від компанії Defiant Development.

Чесно зізнаюся, що я навіть і не збирався пропонувати вам цю гру, але після того, як я запустив трейлер гри, який просто показує геймплей, під пісню Pumped Up Kicks - Foster the People, я додивився його до кінця ...


Ski Safari є відмінним нескінченним сайд-скролінгом. Ми граємо за лижника, який мчить на шалених швидкостях по схилу неймовірної гори. На шляху йому перешкоджають різні перешкоди, ми збираємо бонуси і покращуємо свої результати.

 

Відмінний сеттінг, приємна графіка і нескінченний геймплей. Ski Safari виглядає чудово. Дивіться трейлер нижче та вигравайте промо коди від нашого сайту прямо нижче  за трейлером:)

Ski Safari для iPhone, iPad в App Store (0.99 $)

 

 

 

Сьогодні  ми розігруємо ШІСТЬ промо кодів до гри Ski Safari  Все, що від вас вимагається - залишіть один коментар нижче під цією публікацією з побажанням яку б гру ви б хотіли отримати безкоштовно при наступному розіграші промо кодів.

Перші шестеро чоловік, які перші залишуть коментарі, отримають на електронну пошту, яку ви повинні вказати в необхідному полі, унікальний промо код для безкоштовного завантаження гри.

Конкурс триває до кінця цього тижня, або ж до перших шести коментарів:) Все у ваших руках!

Розіграші промо кодів будуть відбуватися майже кожен день. Не пропускайте нагоди, та частіше заходьте на наш сайт.

Поділіться в коментарях (навіть якщо не встигли отримати промо код), до яких ігор ви б хотіли б отримати безкоштовні промо коди і ми розіграємо ці ігри!

UPD: Розіграш завершено!

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.