Rovio випустила безкоштовну версію Amazing Alex


Категорія: 

Фінська студія Rovio випустила безкоштовну версію головоломки Amazing Alex. Гру для iPhone і iPad, що використовує ідею машини Руба Голдберга, якою називають надзвичайно складні механізми, які потрібні і для виконання будь-якої найпростішої дії, можна скачати з App Store по посиланнях далі.

Amazing Alex - це перероблена версія гри Casey's Contraptions, права на яку Rovio викупила в 2012 році. Ключові елементи геймплея оригіналу залишили незмінними, переробці піддався лише дизайн гри.

 

Головний принцип дії механізмів у Amazing Alex - ланцюгова реакція, що викликається функціонуванням окремих частин механізму і в кінцевому підсумку призводить до виконання покладеної на машину задачі. Саме такі машини і будують геймери в цій грі для iOS і Android.

Amazing Alex вийшла в червні минулого року і стала лідером рейтингу платних додатків в App Store за 8 годин після дебюту. За словами представників Rovio, показники Amazing Alex є рекордними для цього ігрового бренду, який не є сіквелом існуючої гри і не пов'язаного з фільмом або мультфільмом.

 

Завантажити безкоштовну версію Amazing Alex для iPhone і iPad можна по цим і цим посиланнях.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.