[Конкурс] Fruit Ninja - твій шанс стати справжнім Ніньдзя!


Категорія: 

Fruit Ninja - гра не дуже складна, однак, зроблена на совість, і допоможе скоротати час і, в подальшому, похвалитися рекордами в Twitter або FaceBook. Основним завданням є знищення різних фруктів і ігнорування таких предметів, як бомби. Здавалося б, все гранично просто і навіть дитина впорається, але зі збільшенням швидкості підкидання фруктів, невблаганно росте і складність, і, деколи, складно не напоротися на вибухівку в загальній масі.

Якщо ви досих пір ніколи не чули про цю топову гру App Stor'а, дивіться невеликий огляд:

 

 

Сьогодні  ж ми розігруємо ЧОТИРИ промо коди до гри Fruit Ninja. Все, що від вас вимагається - залишіть один коментар нижче під цією публікацією з побажанням яку б гру ви б хотіли отримати безкоштовно при наступному розіграші промо кодів.

Перші четверо чоловік, які перші залишуть коментарі, отримають на електронну пошту, яку ви повинні вказати в необхідному полі, унікальний промо код для безкоштовного завантаження гри.

Конкурс триває до кінця цього тижня, або ж до перших чотирьох коментарів:) Все у ваших руках!

Розіграші промо кодів будуть відбуватися майже кожен день. Не пропускайте нагоди, та частіше заходьте на наш сайт.

Поділіться в коментарях (навіть якщо не встигли отримати промо код), до яких ігор ви б хотіли б отримати безкоштовні промо коди і ми розіграємо ці ігри!

 

Конкурс завершено.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.