[Конкурс] Bad Piggies - тепер граємо за свиней! Безкоштовна роздача промо кодів!


Категорія: 

Погані свині знову полюють за яйцями, але, як завжди, все йде не так, як вони запланували! Чи зможете ви створити ідеальну літаючу машину і в повній цілості доставити їх до місця призначення? У підступних свиней є ряд предметів, які вони можуть використовувати, але їм потрібна ваша допомога, щоб перетворити їх в ідеальний транспортний засіб!

 

Завдяки більш ніж 60 рівнями і новим оновленням, вас очікують довгі години вибухових і літаючих веселощів! Отримайте три зірки на кожному рівні, щоб розблокувати 30 додаткових головоломок!

Гра доступна в App Store за $0.99, але але не поспішайте купляти гру, а краще виграйте промо код для безкоштовного завантаження. Умови читайте нижче.

 

 

 

Увага! Сьогодні ми розігруємо вже ШІСТЬ промо кодів до гри Bad Piggies. Все, що від вас вимагається - залишіть один коментар нижче під цією публікацією.
Перші шестеро чоловік, які перші залишуть коментарі, отримають на електронну пошту, яку ви повинні вказати в необхідному полі, унікальний промо код для безкоштовного завантаження гри.

Конкурс триває до кінця цього тижня, або ж до перших шести коментарів:) Все у ваших руках!

Розіграші промо кодів будуть відбуватися майже кожен день. Не пропускайте нагоди, та частіше заходьте на наш сайт.
Поділіться в коментарях, до яких ігор ви б хотіли б отримати безкоштовні промо коди і ми розіграємо ці ігри!

Конкурс завершено.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.