iPhone 5 згинається при носінні в задній кишені брюк


Категорія: 

 фото Iphone 5

Користувачі мережі все частіше скаржаться на зігнуті смартфони iPhone 5. За повідомленнями володарів новинки, телефони з нової партії виконані з м'якого алюмінію і вони можуть деформуватися , якщо носити їх в задній кишені брюк.

Про це написали репортери французького порталу Nowhereelse, які за кілька місяців до релізу «п'ятірки» публікували фотографії і відеозаписи майбутнього пристроя. Журналісти вважають, що деякі iPhone 5 виготовлені з відносно м'якого алюмінію, а так як апарати дуже тонкі (7,6 мм), їх корпус легко згинається при неправильній експлуатації.

 

 

Попередні покоління смартфонів Apple - iPhone 4 і iPhone 4S - на 1 міліметр товщі і їх корпус міцніший за рахунок використання скла, відзначає видання. Ймовірно, перехід на м'який алюміній і занадто мала товщина iPhone негативно відбилися на міцності телефону.

 

Підтвердити або спростувати достовірність цих знімків не представляється можливим. Apple поки ніяк не прокоментувала ситуацію з цими бракованими iPhone 5.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.