Apple покращить якість карт за допомогою Foursquare


Категорія: 

Західні інформаційні видання повідомили про переговори, що ведуться між компанією Apple і власниками сервісу Foursquare.

Apple має намір роздобути всі ресурси Foursquare для поліпшення якості своїх карт, які виявилися неконкурентоспроможними через занадто значну кількості недоліків і недоробок. Видання Wall Street Journal з посиланням на наближені до компанії джерела Apple пише, що до ведення переговорів з Foursquare, підштовхнуло її  до появи поліпшеної версії картографічного сервісу Google Maps в каталозі додатків Apple App Store. Карти Apple Maps просто не в змозі витримати натиск даного проекту, що лише підтверджується кількістю завантажень - за останні дві доби Google Maps був завантажений з App Store понад 10 млн разів.

Існують і інші відомості, в яких сказано, що переговори між Apple і Foursquare ведуться вже кілька тижнів. Втім, це не так важливо - куди більш цікавий їх кінцевий результат, якого поки немає. Самі компанії поки не підтверджують чутки про прагнення домовитися один з одним, але і заяв, що спростовують їх, теж немає.

 

Карти Apple Maps увійшли до складу операційної системи iOS 6 і довели всьому світові, що компанія, заснована Стівом Джобсом, теж може випускати неякісні продукти. Зокрема, багато користувачів відзначили низьку якість промальовування безлічі різних об'єктів і неточні дані про їх місцезнаходження - хтось навіть зауважив, що меморіал Вашингтона був перенесений на кілька кілометрів від його реального місця дислокації. І це лише один з десятків подібних прикладів.

Проект Foursquare є чимось на зразок соціальної мережі, але орієнтованої здебільшого на мобільні пристрої. Сервіс тісно пов'язаний з геопозиціюванням і дозволяє людям не тільки спілкуватися з друзями і знайомими, але і бачити їх поточне місцезнаходження на карті. Foursquare дозволяє значно спростити процес зустрічі двох людей, і в той же час позбавляє можливості спотворити інформацію про те, де в даний момент знаходиться той чи інший користувач.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.