[OS X] CollageIt - створюємо колажі одним кліком


Історично так склалося, що більшість користувачів використовують для вирішення простих завдань складні і громіздкі програмні продукти. Потрібно написати кілька речень - поставимо Microsoft Office. Потрібно додати пару ліній на картинку - встановимо Photoshop. Але практично завжди для вирішення таких простих завдань є дешеві або зовсім безкоштовні альтернативи.

Наприклад, якщо на святах ви зробили багато сімейних фотографій або на прогулянці по засніжених вулицях сфотографували кілька красивих видів і хочете створити з них цікавий колаж, можна подивитися в бік додатка під назвою CollageIt.
 
CollageIt
 
Відразу хочу сказати, що в Mac App Store можна знайти дві версії цього простого редактора. Одна доступна абсолютно безкоштовно, а за другу потрібно буде заплатити близько $10. Але, в більшості випадків вам вистачить того функціоналу, який є у безкоштовній версії CollageIt.
 
CollageIt
 
Як ви вже, напевно, здогадалися за допомогою CollageIt можна робити гарні колажі. Розробники постаралися створити простий і зрозумілий додаток, працювати з яким зможуть навіть зовсім юні користувачі.
 
Для створення неповторної аплікації потрібно всього на всього вибрати кілька фотографій, визначитися з їх розташуванням на аркуші (у додатку є кілька стандартних схем), задати колір або картинку для фону, а потім просто зберегти. При бажанні можна також поекспериментувати з відстанями між фотографіями, їх розміром, положенням на аркуші та додатковими ефектами.
 
CollageIt
 
На створення навіть великого колажу, який буде складатися з декількох десятків зображень, піде не більше 10 хвилин. Як тільки ви вирішите, що ваш твір мистецтва готовий, його можна або роздрукувати на принтері, або зберегти в будь-яку папку на комп'ютері.
 
 
 

Радіостанції кенвуд вже давно зарекомендували себе як надійним помічником в екстрених ситуаціях, так і в логістичному бізнесі. Радіостанції Kenwood - це надійна якість передавання та прийому звуку на великі відстані.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.