[Cydia] LockScreen Settings - змінюємо екран блокування свого iPhone


Категорія: 
LockScreen Settings
Спори про необхідність джейлбрейка і відкритості/закритості iOS як мобільної платформи ведуться вже дуже давно. Одним користувачам подобається настроювати і видозмінювати інтерфейс, інші ж навпаки раді стандартному і уніфікованому зовнішньому вигляду своїх мобільних пристроїв. Хто правий сказати складно. Швидше за все, правда десь посередині.
Однак, якщо ви все ж хочете персоналізувати свій iOS-пристрій, то для цих цілей в Cydia можна знайти величезну кількість різноманітних розширень. Одним з таких твіків став LockScreen Settings. З його допомогою можна прибрати всі графічні елементи з екрану блокування.
 
У налаштуваннях додатку ви зможете відключити дату, час, прибрати повзунок розблокування або годинник в статусному рядку. Також за допомогою цього твіка можна змінити колір шрифту написів.
 
Завантажити LockScreen Settings можна в репозиторії BigBoss абсолютно безкоштовно.

 


Велика кількість логических игр для андроида, симулятори, аркади, шутери, цікаві пазли, гонки, бійки - все це качай для свого смартфона на сайті apk-games.net
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.