Альтернатива AppStore: Weblin - магазин неофіційних iOS-додатків


Категорія: 
Створити свій магазин додатків для iOS прагнуть багато розробників. Однак, далеко не всім вдається витримати конкуренцію з App Store. Найвідомішим успішним рішенням є, звичайно, Cydia. Нещодавно був запущений ще один магазин під назвою Weblin
 
Відмінність Weblin від інших розробок в тому, що після його установки немає необхідності робити респрінг, а додатки, завантажені з нього, можна видаляти прямо з домашнього екрану. Робота з магазином здійснюється через веб-інтерфейс.
 
Ще однією особливістю Weblin є те, що його можна встановити як на джейлбрейкнутих, так і на "не зламаних" i-гаджетах.
 
 
Власникам джейлбрейкнутих пристроїв необхідно додати в Cydia репозиторій http://cydia.myrepospace.com/appdbtesting/, потім встановити плагін Weblin.
 
Для не зламаних пристроїв процедура установки магазину складається з переходу на сайт http://uhelios.com/store і покупки плагіна вартістю $9,99. Після цього на зазначений в замовленні e-mail прийде лист з файлом, який потрібно відкрити безпосередньо на офіційному i-гаджеті.
 
Дізнатися детальніше про магазин неофіційних додатків Weblin можна на сайті weblininstaller
 
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.