iPad 4 не залишиться без джейлбрейка


Категорія: 
iPad 4 не миновал джейлбрейка
Не встиг новенький iPad четвертого покоління прийти до своїх щасливим власників, як проворні хакери встигли обійти захист його операційної системи. Першим цю процедуру з успіхом виконав розробник Грант Пол (@ chpwn), про що він негайно повідомив у своєму твіттері. Тим не менш, радіти поки рано, оскільки до виходу повністю функціональної утиліти джейлбрейка простим користувачам ще як до Купертіно пішки. 
Пол пише, що процес джейлбрейка нового iPad абсолютно не відрізняється від злому планшета попереднього покоління. Зрозуміло, мова поки йде про прив'язаний джейлбрейк, призначеним для розробників, які займаються створенням своїх утиліт для «звільнення» iOS-пристроїв.
 
iPad 4 не миновал джейлбрейка
 
Хоча хакери вже навчилися обходити захист Apple в операційній системі iOS 6.0.1 , що працює на девайсах на базі чіпа A6X, поки про вихід стабільної і неприв'язаної версії джейлбрейка говорити ще рано. Тим не менш, ця новина може вселити надію в серця користувачів, котрі терпляче чекають цієї важливої події. Тим часом, очікування це може сильно затягнутися, оскільки на поточний момент команди iPhone Dev Team і Chronic Dev Team досі не випустили повністю функціонального джейлбрейка iOS 6 для більш старих пристроїв Apple.
 
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.