[Ігри] Critical Missions: SWAT - нащадок Critical Strike Portable в App Store


Категорія: 
Не так давно проект під назвою Critical Strike Portable, який є мобільним клоном популярного командного шутера Critical Strike викликав масу емоцій своєю появою на мобільних платформах у фанатів оригінальної серії ігор. Величезне число людей хотіли пограти у той самий Critical Strike на своїх iPhone, iPad ... Користувачі Android отримали гру в своє розпорядження, але що ж з iOS? 
Днями в App Store з'явилася новий шутер від першої особи Critical Missions: SWAT, який виріс з Critical Strike Portable. Незважаючи на це, Critical Missions: SWAT варто сприймати, як самостійну гру. 
 
Critical Missions: SWAT є повноцінним багатокористувацьким крос-платформним тривимірним шутером від першої особи (MMOFPS). Гра, крім мобільних платформ, існує так само і на PC. 
 
 
 
 
 

А тим часом, поки ми всі разом чекаємо на вихід Counter Strike для iPhone, скачайте cs 1.6 для ПК та тренуйтеся грати у настільній версії гри, щоб не втратити свої навички до виходу гри на iOS.


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.