[Конкурс закінчено!] Angry Birds Star Wars - розіграш промо кодів! Отримай гру безкоштовно!


Категорія: 

Ми не так давно писали про те, що компанія Rovio випустила ще одне продовження гри Angry Birds - Angry Birds Star Wars. Але нажаль не всі можуть зануритися в цей новий світ Злих Пташок, через те, що ця гра є повністю платною, навіть безкоштовної обмеженої версії гри немає в AppStore. Наш сайт допоможе тобі виправити цю ситуацію - сьогодні ми розігруємо три промо коди для безкоштовного завантаження гри Angry Birds Star Wars. Подробиці читай далі...

Взяти участь у розіграші трьох безкоштовних промо кодів для завантаження гри може будь-хто.Конкурс буде тривати 3 дня - з 26 листопада по 28 листопада.

Всього буде розіграно 3 коди.

Умови участі у конкурсі:

1. Потрібно бути підписаним  у нашій групі Вконтакті  http://vk.com/proapple_com_ua

2. Натиснути "Мені подобається" на записі про цей конкурс http://vk.com/wall-23892959_293

3. Та натиснути "Розповісти друзям".

Розіграш відбудеться 03.12.12 випадковим жеребкуванням серед тих, хто залайкав запис і розповів про нього друзям. Всього буде обрано трьох чоловік.

Тож отримати нову гру Angry Birds Star Wars можеш саме ти!

Промо-коди будуть надіслані переможцям в приватних повідомленнях Вконтакті.

Увага! Щоб скористатися промо кодом ви повинні бути зареєстровані у російському AppStore! Якщо у нашому профілі вказана інша країна, то змініть її на Росію.

Бутьте з нами, беріть участь в конкурсі та чекайте на нові, в яких будуть розігруватися топові ігри AppStore!

 

 

 

 

 

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.