[Ігри] Heroes of Order & Chaos - реліз однієї з найбільш очікуваних ігор цієї осені


Категорія: 
Сьогодні в новозеландському App Store відбувся реліз однієї з найбільш очікуваних ігор цієї осені - Heroes of Order & Chaos від компанії Gameloft. Гра, як і очікувалося раніше, поширюється по моделі "Freemium". 
 
Heroes of Order & Chaos є грою в жанрі MOBA/RPG - це мобільний аналог знаменитих Ліги Легенд і DOTA, тільки новинка від Gameloft базується на сеттінзі найвдалішою MMORPG на іOS - Order & Chaos Online
Ласкаво просимо в Sinskaald Rift, таємнича область Haradon, де безсмертні воїни б'ються впродовж багатьох століть, їх називають героями хаосу і порядку. До кого ви вирішите приєднатися? ... 
 
Heroes of Order & Chaos запропонує нам 30 героїв на вибір і декілька локацій для битв 3х3 або 5х5. Гра буде безкоштовною для розповсюдження. 
 
Heroes of Order & Chaos - багатокористувальницька онлайн гра, як і всі ігри останніх років від Gameloft.
 
 
 
 

Будь впевненим у безпеці свого сайту та його відвідувачів, придбай SSL сертифікат, який надійно зашифрує з'єднання з Інтернетом.Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.