[Cydia] Твік Smart 3G - зроби свій 3G модуль розумнішим


Категорія: 
Днями відомий розробник твіков Ітан Браннер випустив нове розширення під назвою Smart 3G, яке допоможе користувачам зберегти заряд акумулятора.
 
За словами автора, твіки автоматично відключає 3G модуль тоді, коли пристрій підключено до бездротової мережі Wi-Fi. Як тільки сигнал Wi-Fi пропадає, Smart 3G самостійно включає 3G, і ви можете спокійно продовжувати свої прогулянки в мережі.
Smart 3G починає працювати відразу після установки. За замовчуванням, при підключенні до бездротової точки доступу, твіки автоматично вимикає передачу даних і 3G. Але при бажанні в налаштуваннях Smart 3G ви зможете залишити активним модуль 3G, відключивши тільки передачу даних.
 
Єдиним мінусом даного розширення є те, що при підключенні смартфона до мережі Wi-Fi у нього пропаде можливість відправляти MMS повідомлення.
 
Smart 3G можна придбати в репозиторії BigBoss за $1,5.
 

гост 5264 80 подразумевает под собой стандарты ручной дуговой сварки, сварные соединения, а также сплавы на никелевой основе.
Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.