[Ігри] World at Arms - нова freemium гра від Gameloft


Категорія: 
Gameloft продовжує завойовувати всілякі ніші в App Store своїми безкоштовними проектами. На цей раз найвідоміша компанія розробників мобільних ігор випустила "соціальну" іграшку World at Arms
На нашу країну напали війська КРА. Ми повинні згуртувати наші ряди, кинути всі зусилля на будівництво військових баз і підготовку наших солдатів. Ми повинні об'єднатися з союзниками по всьому світу і розгромити ворога в ім'я правого діла! 
 
- Прийміть участь в захоплюючих наземних і повітряних боях по всій земній кулі. Киньте на ворогів всю міць свого арсеналу, поки ворог не поламав вас! 
- Займіться економікою: збирайте ресурси, будуйте і розвивайте будівлі, покращуйте базу і війська, щоб стати провідною силою в світі! 
- Прийміть участь у захоплюючій динамічної кампанії, що складається з 75 завдань! 
- Нападати на гравців по всьому світу, захоплюйте видобуток і бонуси, піднімайтеся вгору в рейтингах! 
 
 
 
 

 

Сучасні телевізійні китайские приставки - це корисне доповнення до вашого ТВ, яке додає функції інтернету, обміну файлами та багато чого іншого до вашого телевізора.

Читати більше про: 


Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакті, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.