undefined


Instagram оновив вкладку «Цікаве» і поліпшив пошук по фотографіях

24/06/2015 - 13:45
Категорія: 

Instagram випустив оновлення для мобільного додатку, включивши в нього повністю перероблену вкладку «Цікаве». Крім цього, розробники поліпшили пошук по фотографіях.

Apple оновила дизайн Find My Friends в стилі iOS 7

Категорія: 

Apple випустила нову версію програми Find My Friends. Find My Friends стала однією з останніх програмних розробок компанії, що отримала повністю оновлений дизайн в стилі iOS 7. У додатку нова «плоска» іконка і оновлений інтерфейс, відповідний загальному стилю операційної системи.

Оновився Shazam для iOS: краще розпізнавання треків і підтримка Twitter Card

Категорія: 

Розробники Shazam - сервісу, що дозволяє розпізнавати виконавця, назву пісні та альбому по звуку - випустили нову версію офіційної програми для iOS. Крім традиційних виправлень помилок у Shazam була покращена технологія розпізнавання звуків у «складних» умовах і додана підтримка Twitter Card.

Скачати Viber Desktop для Windows і OS X

Популярний сервіс для обміну безкоштовними SMS повідомленнями і дзвінками через Інтернет Viber випустив офіційний клієнт для Windows і Mac. Завантажити фірмовий додаток Viber Desktop, який підтримує дзвінки та повідомлення, можна безкоштовно за посиланням далі.

[Cydia] QR-рідери для стандартної Камери

Категорія: 

Хотіли б ви без установки зайвих програм з App Store наділити функціонал Камери iOS можливістю розпізнавання QR-кодів? Щоб додати відповідну функцію в стандартний додаток "Камера", необхідно спочатку виконати процедуру джейлбрейка пристрою, а потім зайти в магазин неофіційних додатків і завантажити твіки Decode Camera і NativeQR.

[Ігри] Grand Theft Auto: Vice City вже в AppStore

Категорія: 
Grand Theft Auto: Vice City
Відбувся реліз довгоочікуваної гри Grand Theft Auto: Vice City на iOS і Android. Культове творіння компанії Rockstar вже можна придбати в iTunes за ціною в $4,99.

Lapse It Pro - додаток для монтажу відео в стилі Time Lapse

Категорія: 

Lapse It Pro - додаток для монтажу відео в стилі Time Lapse, який вражає своєю функціональністю. 

 

[Ігри] Новий Counter-Strike прийде на Mac 21 серпня

Категорія: 
Counter-Strike: Global Offensive
З'явилися чудові новини для всіх шанувальників гри Counter-Strike. Виявляється, 21 серпня Counter-Strike: Global Offensive з'явиться відразу на чотирьох платформах Mac, PC, Xbox 360 і PS3. Новинка запропонує користувачам кросплатформову багатокористувацьку гру на PC і Mac. Новинка, так само як перша версія гри, що з'явилася 12 років тому, буде заснована на командному геймплеї. 
Subscribe to RSS - undefined